6 Aylık Hamile Kadını Ormanda Parçaladılar

6 Aylık Hamile Kadını Ormanda Parçaladılar

Fransa’nın kuzeyindeki (Villiers-Cotterest) şehrinde yaşanan olay adeta kan dondurdu. Dünyayı dehşete düşüren olayda hamile bir kadının cesedi sevgili tarafından ormanda parçalanmış halde bulundu.

29 yaşında Pilarski köpeklerini gezdirmeye çıkmıştı. Ancak talihsiz kadın bu sefer ölüme yürüdüğünün farkında değildi. 29 yaşındaki Elisa Pilarski, 6 aylık hamileydi. Fransız BFM kanalına konuşan Joseph, kız arkadaşına ulaşamadığında köpeklerin inleme seslerini takip ettiğini söyledi. Kız arkadaşını cansız bir şekilde o halde gören adam dehşete düştü

Köpekleriyle ormanda gezen 29 yaşındaki Pilarski, ölüme doğru yürüdüğünden habersizdi. Etraftaki bir grup avcı da köpekleriyle avlanıyordu

Avcı köpekleri kısa süre içinde Pilarski ve hayvanlarının etrafını sardı. Pilarski’nin erkek arkadaşı Christophe Lucien Joseph, avcı köpeklerinin kadını vücudunun her yerinden ısırdığını açıkladı.

Sevgilisinin çıplak olduğunu ve kendi köpeklerinin cesedin başında beklediğini belirten Joseph, hamile kadının karnını önce bir ağaç kütüğü sandığını aktardı.

Joseph’in verdiği bilgiye göre, Pilarski’nin cesedinin bulunduğu bölgede 30 kadar köpek vardı. ‘Hound’ cinsi avcı köpeklerinin yaraladığı kadın, kocası onu bulduğunda hayatını kaybetmişti.

Otopsi raporuna göre, kurban aldığı yaralar sonucu öldü. Genç kadın, saldırıdan hemen önce erkek arkadaşını arayıp bir grup köpeğin kendisine saldırmasından korktuğunu söyledi ve bu sözler dava dosyasına girdi.

Polis olayla ilgili ‘adam öldürme’ suçlamasıyla soruşturma açtı. Saldırıdan hangi köpeğin sorumlu olduğunun anlaşılması için 67 köpek üstünde test yapıldı. Testten geçirilen köpekler arasında kadına ait beş hayvan da var

Yerel Le Courrier Picard gazetesi, köpeklerin geyik avında olduğunu yazdı. Hayvan hakları aktivisti Fransız aktris Brigitte Bardot, Fransız yetkililere ‘avcı köpeklerinin hepsine bu mevsim yasak getirilmesi’ çağrısında bulundu.

Paris merkezli avcılık derneği ise, saldırıda köpeklerin rolü olduğunu reddediyor. Fransa’da 30 bini aşkın ‘Hound’ cinsi avcı köpeği bulunuyor.

KAYNAK : Sabah

OKUYUCU YORUMLARI

marmaris escort