Pet Shop

Esra Esrolda olay Saplantılı Komşu 5 Aylık Hamile Kadını Kaçırdı! - hamile.com

Esra Esrolda olay Saplantılı Komşu 5 Aylık Hamile Kadını Kaçırdı!

Esra Esrolda olay Saplantılı Komşu 5 Aylık Hamile Kadını Kaçırdı!

ATV ekranlarına gelen Esra Erol programında şok eden bir olay ortaya çıktı. İzleyicileri şaşırtan olayda canlı yayına telefonla katılan Ali Tolu ismi şahıs, resmi nikahlı eşinin komşuları tarafından kaçırıldığını iddia etti. 5 aylık hamile olan Gamze Tolu’nun komşuları Murat Dinç ve Yurdakul Dinç tarafından kaçırıldığını iddia eden koca, 11 Kasım tarihinden bu yana eşini görmediğini ağlayarak anlattı.

Çorum’un Sungurlu ilçesinde yaşayan Ali Tolu, eşiyle uzun bir süredir bebek sahibi olmak için beklediklerini açıkladı. Gözyaşları içinde eşini sevdiğini söyleyen koca, tam mutluluğu yakalamışken komşularının hayatlarını zehir ettiğini dile getirdi.

Çift 2013 yılında evlenirken, Gamze Tolu 2015’den bu yana saplantılı komşusu Murat Dinç tarafından taciz ediliyordu. Murat Dinç isimli şahsın Gamze Tolu’yu ilk kaçırma vakası olmadığını belirten koca, kendisinin hapse girmesini fırsat bilen komşusunun karısını daha önce de kaçırdığını söyledi.

Gamze Tolu’yu geçtiğimiz yılda kaçırarak yaklaşık 4 ay boyunca eşi ve çocuklarının bulunduğu evde alıkoydu ortaya çıktı. Ali Tolu’nun hapisten çıkmasına bir gün  kala korkarak Gamze Tolu’yu serbest bırakan Murat Dinç, kadını ikinci kez kaçırdı.

11 Kasım da 5 aylık hamile olan Gamze Tolu’yu tekrar kaçıran komşunun karısı Ali Tolu’yu arayarak sevenleri ayırma dediği iddia ediliyor. Programa çıkarak göz yaşları içinde karısını arayan kocanın anlattıkları izleyenleri şaşkına uğrattı.

Esra Erol programında canlı yayın esnasında Murat Dinç ve karısının Gamze Tolu’yu kaçırarak Çankaya’ya yerleştikleri ortaya çıktı. Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü operasyon düzenleyerek hamile kadını kaçıran karı kocayı yakalayarak ifade ataköy escort için gözaltına alındı.

Murat Dinç ve eşi çıkarıldıkları mahkemede serbest bırakıldı.

OKUYUCU YORUMLARI